Отзиви от клиенти за Гранд Хотел Свети Влас:
Всички оферти
Изключително любезно и много мило отношение. Храната беше много вкусна , а стаите бяха подредени и чисти. ПРЕПОРЪЧВАМ!
Прекалено задушно в СПА-то, недостатъчно добро качество на храната, макар и да е изключително разнообразна.
Благодарим на целия екип на хотела-за перфектното обслужване,вкусната храна,спа процедури,уютни стаи.Имахме изненада-комплимент торта в стаята за рожденния ден на съпруга ми!!!🎁🍀
Прекарахме си много добре. Единственото ни оплакване е, че на първия ни ден от пристигането вътрешният басейн беше много хлориран. Очите ни пареха и не се стоеше вътре за дълго.
LadyVi 5
Много добър хотел, но храната не беше чак толкова разнообразна. За Великденската вечер бяха се постарали много. Вечерята беше супер.
Прекрасен хотел с високо ниво на обслужване !
Бяхме настанени в "луксозна стая с изглед море", където имаше теч около климатика, ронеща се мазилка в спалнята и разлепени плочки на балкона. Последните два дни от престоя ни, камериерката не зареди тоалетна хартия. В общите условия към офертата не е указано, че домашните любимци задължително се носят на ръце в хотела!!! Въпреки това персонала настояваше, когато се прибираме от разходка да носим на ръце мокрото ни от дъжда куче! Лапите му няма да окалят пода повече от подметките ми, но....
Очаквах повече от стаята и като хигиена, също от дограмата духаше. Приятели също са имали проблем с дограмата. Спа центърът, където е басейна беше мноого горещ, някои дни като имаше повече хора направо не се стоеше. Това с гривните за асансьорите е много досадно. Хигиената в ресторанта също може да се оправи - имаше не добре измити чинии, посуда, чаши, столовете са мръсни и масите не винаги добре почистени. Свестни салати нямаше особено, предимно отделно нарязани неща... Като цяло - биваше...
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)