Отзиви от клиенти за Empire Balneo & Spa Hotel 5*:
Всичко беше страхотно. Храната беше много вкусна, любезен и усмихнат песонал, чисто и уютно.
Много сме доволни и със сигурност пак ще посетим! Стаите са просторни, голямa SPA зона, в ресторанта храната беше разнообразна и беше помислено и за най-малките (огромен избор от пюрета + АМ). Персонала беше любезен и отзивчив!
Прекрасни условия и обслужване!
Най-добрият спа хотел, в който сме били! Препоръчваме!
Прекрасен хотел, просторни но все пак уютни стаи, вкусна и разнообразна храна
Страхотен хотел. Храната беше много вкусна. Стаите луксозни. Препоръчваме горещо!
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)