Отзиви от клиенти за Дентален кабинет Дентал Лайт:
Der Zahnarzt war sehr gut! Kann sehr gut weiter empfehlen.
Симеон
5
Любезен, възпитан, млад и професионален! Силно препоръчвам.
Цената беше много достъпна, но лекаря бързаше и за първи път услуга която трае 30+минути е свършена за под 15мин за сметка на качеството. Не препоръчвам.
Иво
5
Перфектно и компетенто свършена процедура от Д-р Лалеян


