Стаята беше много хубава и всичко беше чисто.Проблемите ни бяха че телевизора не ни работеше и половината канали бяха заключени,сутринта на закуската 2-ма кисели сервитьора,който нямаха ресто да ти върнат и за капак ни искаха да си платим паркинга а той уж е безплатен,та трябваше да се връщаме до рецепция да ни дадат някакво картонче да го дадем на човек с паркинга отстрани до хотела.
Хотела е на централно място, но е зле поддържан. В стаята която бяхаме настанени /402/ , бравата на банката беше развалена, дървената вратичка на хладилника докато я шепнеш се разпадаше,нощните лампи и двете не светеха, крушката на балкона беше изгоряла, няма мрежи за комари.
Закуската към ваучера беше хубава и персонала любезен.
Всичко е ок !
Бихме се върнали отново.
Закуската беше малка и не включваше кафе:-(
Хубав хотел близо до центъра , вежлив персонал.
Прекарахме чудесно!
Чудесен хотел! Надмина очакванията ни! Любезен персонал, чисто и уютно! С удоволствие бихме посетили отново!
Отлична локация.Учтив персионал.Чист и уютен хотел.Препоръчвам да го посетите.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)