Отзиви от клиенти за Бутик хотел Бехи:
Оферта #7 от 12.03.2026 - (3.00 от 1 оценка)
Оферта #6 от 29.11.2024 - (4.00 от 4 оценки)
Оферта #5 от 20.09.2024 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #4 от 22.02.2024 - (4.50 от 4 оценки)
Оферта #3 от 20.10.2022 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #2 от 11.08.2022 - (4.81 от 16 оценки)
Оферта #1 от 30.10.2015 - (5.00 от 1 оценка)
Всички оферти
филип
3
Стаята беше много хубава и всичко беше чисто.Проблемите ни бяха че телевизора не ни работеше и половината канали бяха заключени,сутринта на закуската 2-ма кисели сервитьора,който нямаха ресто да ти върнат и за капак ни искаха да си платим паркинга а той уж е безплатен,та трябваше да се връщаме до рецепция да ни дадат някакво картонче да го дадем на човек с паркинга отстрани до хотела.
Валентин
2
Хотела е на централно място, но е зле поддържан. В стаята която бяхаме настанени /402/ , бравата на банката беше развалена, дървената вратичка на хладилника докато я шепнеш се разпадаше,нощните лампи и двете не светеха, крушката на балкона беше изгоряла, няма мрежи за комари.
Закуската към ваучера беше хубава и персонала любезен.
Закуската към ваучера беше хубава и персонала любезен.
Теменуга
5
Хубав хотел близо до центъра , вежлив персонал.
Прекарахме чудесно!
Прекарахме чудесно!
силвия
5
Чудесен хотел! Надмина очакванията ни! Любезен персонал, чисто и уютно! С удоволствие бихме посетили отново!
Отлична локация.Учтив персионал.Чист и уютен хотел.Препоръчвам да го посетите.

