Стефан
2
Стефан написа ревю за Парк Хотел Камчия**
Стаите са малки и има какво да се желае от хигиенна гледна точка. Изключително бедна закуска.Плажът е далеч.стоите не се почистват по време на престоя;
смяна на спално бельо - забравете, а и да поискате - няма предвидени кърпи и чаршафи;
закуската е блок маса- маргарин, кренвирши, салам, най-евтиното подобие на шунка и твърдо сварени яйца;
вечерята - салата, асновно - по-добре от закуската;Не бихме посетили пове4е този хотел!!!!
смяна на спално бельо - забравете, а и да поискате - няма предвидени кърпи и чаршафи;
закуската е блок маса- маргарин, кренвирши, салам, най-евтиното подобие на шунка и твърдо сварени яйца;
вечерята - салата, асновно - по-добре от закуската;Не бихме посетили пове4е този хотел!!!!
Стефан получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Замъка "Влюбен във вятъра", защото е лоялен клиент.
Стефан получава значка Facebook plug-in, защото свърза своя Grabo профил с профила си във Facebook!
Стефан се регистрира в Grabo.bg.
