Десислава

 
2
Десислава написа ревю за Хотел Германея
Хотелът изглежда запуснат. Липсва осветление по пътя към вътрешния басейн, вратата на тоалетната до басейна не се затваря, работи само един душ. Доста потискащо е. Край външния басейн са разхвърляни мръсни шезлонги и чадъри. Басейнът беше зеленясал на места.
Относно стаите, аз изрично бях помалила и вас, а после звънях и в хотела, за отделни легла. Оказа се, че нямат такива! Обясниха ми, че смятат за отделни когато са отделни матраци, но хванати в обща рамка на спалня.
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)