Raina
от София
5
Raina написа ревю за Хотел Афродита Бийч
ВЪЗХИТЕНА СЪМ ОТ ВСИЧКО В ТОЗИ ХОТЕЛ:ЧИСТОТА,ОБСЛУЖВАНЕ,,ЛЮБЕЗЕН ПЕРСОНАЛ.НЯМАМ НИТО ЕДНА ЗАБЕЛЕЖКА. СЪС СИГУРНОСТ ЕСЕНТА ОТНОВО ЩЕ СМЕ ТАМ .
Raina получава значка Любопитко, защото три твои въпроса към оферти в Grabo.bg бяха публикувани!
Raina се регистрира в Grabo.bg.