Станка
1
Станка написа ревю за Студио за масаж и козметика Водолей
Грубо отношение към клиент.За 3D очаквах повече-не съм доволна.Не ми даде четка за миглите,нито някаква информация за поддържането.На всичко отгоре дамата пуши и започна да ми прави мигли без да си измие ръцете.Не ме пита дали съм алергична към нещо...
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ
Станка получава значка Спестих над 51.13€/100лв, защото докато си грабеше оферти успя да спести над 51.13€/100лв от всичките свои покупки в Grabo.bg!
Станка получава значка Кокона, защото грабна три оферти от категория Красота и здраве!
Станка се регистрира в Grabo.bg.
