Стела
5
Стела написа ревю за Салон за красота Makeup Varna
Много съм доволна! Косата ми изглеждаше уникално след като излязох от салона, препоръчвам! Продължавам с процедурите. Момичето е много мила и приветлива, много приятна компания и наистина си разбира от работата!
Стела получава значка Среднощна птица, защото си грабна ваучер в малките часове на нощта!
Стела получава значка Halloween, защото направи покупка в Деня на Вси Светии!
5
Стела написа ревю за Салон за красота Крестайл
Доволна съм от отношението и качеството на работа. Много приятна фризьорка. Използва дълбоко почистваш шампоан със свеж аромат на лимон. Получих това, което исках. Нямам забележки. Препоръчвам.
Стела получава значка Спестих над 51.13€/100лв, защото докато си грабеше оферти успя да спести над 51.13€/100лв от всичките свои покупки в Grabo.bg!
3
Стела написа ревю за Студио за красота Бон Бон
Маникюр:Добре започна,но ми направи раничка на пръста с пилата и още не може да мине.Показах едно,получих нищо общо.Синьото на места с дупки,а това фолио “от синя страчетела,си получила обелена мандарина”(приятел).Изграждане на нокът-от ляво няма достатъчно гел.Иначе много бързо може да запишеш час.
Стела получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Студио за красота Бон Бон, защото е лоялен клиент.
Стела получава значка Кокона, защото грабна три оферти от категория Красота и здраве!
5
Стела написа ревю за Салон за красота Тарталетка
Изключителен професионализъм! Като човек, който е обиколил страшно много маникюристки в града и не е останал доволен, то тук намерих моето място. Благодаря за прекрасното отношение, приятната обстановка и качеството на работата. Препоръчвам силно с две ръце!
Стела получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Sport Club Pretty Woman, защото е лоялен клиент.
1
Стела написа ревю за Салони за красота Поля
Ужасно отношение! Непрофесионализъм от всякъде! Много грубо пилене и оформяне на нокти! КЪСАНЕ на кожички! Несъобразяване с болката… НЕДОПУСТИМО! Маникюра е за релакс, настроение и красота НЕ за да изпитваш болка! “Боли ама трябва да го махна”. Пръстите ми са на РАНИ! Нанасяне на лак без техника!
Стела се регистрира в Grabo.bg.