Георги

 
5
Георги написа ревю за Сладкарници Попимони
 
Георги получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Сладкарници Попимони, защото е лоялен клиент.
5
Георги написа ревю за Restaurant Boulevard
 
Георги получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Restaurant Boulevard, защото е лоялен клиент.
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)