Milen
1
Milen написа ревю за Хотел Плиска***
За звезди няма да говоря-00,хигиена нулева,мръсно и разпадащо се ,тежък соц,храната бедна и сякаш останала от предния сървиз,далечч - спестете си го !!!!!!!
Milen получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Автосервиз Бигс, защото е лоялен клиент.
Milen се регистрира в Grabo.bg.