Цена: 120лв 150лв
Perspektiva photography
-47%
-47%
120 минути наслада: SPA пакет "Подарък за теб" - за един или двама
Remedy Beauty Room
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

До края на Октомври в Поморие! Нощувка, от Къща за гости Флора Пом**

Заповядайте в сърцето на Стария град в Поморие, където Къща за гости Флора Пом** ще бъде ваш любезен домакин за мечтаната лятна почивка!

1 нощувка:

Варианти на офертата:
С настаняване в периода 27 Юни - 10 Юли или 25 Август - 31 Октомври 17.90 лв на човек Разграбено
С настаняване в периода 11 Юли - 24 Август 22.90 лв на човек Разграбено

Офертата включва още:

• Wi-Fi;
• Курортна такса.

Условия на офертата:

• Валидност на ваучера: от 27 Юни до 31 Октомври 2020г.
  • С предварителна резервация на: 088 40* **** (скрит).
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама.
  • Всички стаи разполагат със самостоятелен санитарен възел, климатик, цифрова телевизия, интернет, хладилник и тераса. Сградата разполага с луксозен асансьор.
  • Дете до 2 ненавършени години се настанява безплатно.
  • За настаняване на дете над 2г или трети възрастен на допълнително легло в стая с двама възрастни се доплащат на рецепция:
    - 12лв за периода 27 Юни - 10 Юли или 25 Август - 31 Октомври;
    - 18лв за периода 11 Юли - 24 Август.
  • За настаняване на четвърти човек на допълнително легло в студио с кухненски бокс с трима възрастни се доплащат на рецепция 10лв на ден, на база нощувка.
  • Има възможност за безплатно ползване на голям общински паркинг на 50 метра от хотела.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 26

Осигурено от Къща за гости Флора Пом**

Къща за гости Флора Пом** е новопостроена сграда в сърцето на Стария град в Поморие, която отвори врати за първи път през сезон 2019.

Предлага настаняване в тих район в старата част на град Поморие, на разстояние само 1-2 минути пеша от Централен плаж и само на 1 минута пеша от главната пешеходна улица в центъра на града.

Централният плаж, който е на две минути пеша от обекта, притежава син флаг, който се дава на чисти и сигурни плажове със съхранена околна среда.

Всички стаи и студиа във Флора Пом** разполагат със самостоятелен санитарен възел, климатици, цифрова телевизия, интернет, хладилници и тераси - удобства, които гарантират една спокойна и приятна семейна почивка.

За допълнителния комфорт на гостите Флора Пом** разполага с луксозен асансьор. Заповядайте!

Офертата е осигурена от ТОНИ БУДИНОВ (Къща за гости Флора Пом**).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Нощувка в Поморие до края на Октомври
Топ цена: 1790лв

Не изпускай предложенията на
Къща за гости Флора Пом**

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 537 пъти за 4 месеца.

Отзиви от клиенти (50)
Препоръчвам !Прекрасно място с прекрасни домакини,които са помислили за удобството на гостите си-всичко е ново,чисто и декорирано с много стил и вкус.В централна част на стария град ,в близост до плажа,центъра и най-добрите ресторанти .Вече е моето любимо място за почивка.
Много чисто и уютно е в къща за гости "Флора Пом". Собствениците са внимателни, любезни и отзивчив! Доволни сме от престоя и ще дойдем отново.
Хотела е страхотен и много приветлив с уютна обстановка. Определено ще повторим.