Куклената постановка "Храбрият оловен войник" на 30 Април, в Държавен куклен театър - Бургас

Великотърновският театър Весел гостува на бургаска сцена, за да ви разкаже тази приказка за любовта между храбрия оловен войник и картонената балеринка, подходяща за малки и големи.
Куклената постановка "Храбрият оловен войник" на 30 Април от 11:00ч, в Държавен куклен театър - Бургас | 7 лв | Разграбено |
по Андерсен
Постановка и режисура: Тодор Вълов
Сценография и кукли: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева
Участват: Веселин Василев, Елка Баланова
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: 30 Април 2023 (Неделя).
- Ваучерът служи за билет и след получаването му е необходимо да резервирате конкретно място в залата. Това можете да направите чрез Grabo.bg - от страницата "Моите ваучери".
- Не е необходимо да разпечатвате ваучера. Необходимо е да покажете неговия QR код преди началото на събитието, за да бъдете допуснати в залата.
- Един ваучер е за един човек - дете или възрастен.
- Конкретните места, за които офертата важи, може да видите в приложената интерактивна схема.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Държавен куклен театър - Бургас
Държавен куклен театър - Бургас е професионален театър за деца, основан през 1954, а 1962г. придобива държавния си статут.
Със своите над 350 реализирани постановки, над 20 000 изиграни представления пред повече от 3 000 000 зрители, задгранични турнета в Европа, Азия, Африка и Америка, множество индивидуални и колективни награди от Национални прегледи и Международни фестивали, ДКТ-Бургас се е утвърдил като един от водещите в страната.
Не изпускай предложенията на
Държавен куклен театър - Бургас
Активни промо оферти:


Още оферти от Държавен куклен театър - Бургас

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.

чрез системата на Grabo.bg.