Представлението "Самотни персонажи" на 17 Септември, в Театрална работилница Сфумато
Театрална работилница Сфумато представя един спектакъл на Васил Дуев, отличен с номинация ИКАР 2013 за авторски и режисьорски дебют!
Представлението "Самотни персонажи" на 17 Септември от 19:00ч в Театрална работилница Сфумато | 7 лв вместо 14 лв | Разграбено |
Повече за постановката:
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: 17 Септември 2018 (Понеделник).
- На касата на театъра (и най-късно до 5 минути преди началото на представлението) ще сканират QR кодовете на ваучерите и ще издават билети, като не е необходимо ваучерът да е разпечатан, достатъчно е да се покаже QR кода от телефона на клиента.
- Представлението "Самотни персонажи" ще се играе на 17 Септември (Понеделник) от 19:00ч в Театрална работилница Сфумато.
- Офертата важи за място по избор от свободните към момента на замяна.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Театрална работилница Сфумато
Театрална работилница Сфумато е основана през 1989г от режисьорите Маргарита Младенова и Иван Добчев като алтернатива на традиционните софийски театри. Набляга на програмите (няколкогодишен анализ на творчеството на определен автор), за сметка на репертоара (отделни пиеси от различни автори на принципа "за всекиго по нещо"). Пример за сфуматовските "програми" са серията представления по Достоевски, последвани от тези по Стриндберг.
Театрална работилница Сфумато няма собствена трупа, но в спектаклите ѝ често участват едни и същи актьори.
От май 2004г се намира на ул. "Димитър Греков" 2 (на гърба на театър "София" и съвсем близо до Малък градски театър "Зад канала"), в реставрираната сграда на някогашната баня "Подуене".
Не изпускай предложенията на
Театрална работилница Сфумато
Активни промо оферти:









На моменти обаче е доста цинично.
Още оферти от Театрална работилница Сфумато


