Премиера на комедията "Код Жълто"
Уискито тече, истините изплуват, а дъждът не спира. Какво се получава, когато събереш четири жени, една пароструйка и една открадната идея? Отговор: тотален хаос и измокрени до кости егота! "Код Жълто" е комедия, която поставя въпроса: Може ли женската революция да се случи, без да се налага после някой да почисти?
18 дек
чт, 19:30
чт, 19:30
София
21 яну
ср, 19:00
ср, 19:00
Шумен
24 яну
сб, 19:00
сб, 19:00
Ст. Загора
19 фев
чт, 19:30
чт, 19:30
София