Отзиви от клиенти за The House of Magic:
Anelia
5
Представлението беше страхотно, ние влязохме заедно с децата и също се забавлявахме. Стефчо е страхотен, прави невероятни фокуси, усмихнат, позитивен и професионалист. Благодарим!
