Отзиви от клиенти за Хотел La Boheme***:
Марина
5
Ние бяхме цялото семейство за две нощувки и сме направо очаровани от персонала, от самия абсолютно нов хотел, от СПА центъра и от чудесните закуски — по-изискани от всичко, което сме виждали! Особени благодарности към Георги! Силно препоръчваме това чудесно място и ще се постараем да го посетим отново!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 3 седмици
Здравейте, от името на целия екип на хотела искаме да кажем едно голямо Благодаря. Първо за доверието и разбира се за всички суперлативи по наш адрес. Много сме горди,че сме успели да отговорим на очакванията Ви и сте прекарали добре времето си при нас. Поздрави и до нови срещи:)
