Отзиви от клиенти за Хотел La Boheme***:
Прекрасна обстановка,изключително любезен и отзивчив персонал,който направи престоя ни наистина специален.Спа зоната е светла,топла,чиста, уютна-всичко,което е необходима за пълен релакс. А масажистката Оксана е истински специалист. Горещо препоръчвам да се оставите в златните и ръце.Храната-кулинарен шедьовър-както на вкус,така и на презентация. Посетете това прекрасно място! Няма да съжалявате! Благодаря на целия персонал ,че ни осигуриха тази приятна почивка! Желая ви много успехи!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 3 седмици
Здравейте, споделените впечатления за престоя Ви,напълно отговарят на това което се стремим да предоставим за всички наши гости. Много сме щастливи,че сме успели да оправдаем очакванията Ви. Благодарим за милите думи и подробната обратна връзка. Поздрави и до нови срещи.
