Отзиви от клиенти за Спа Хотел Аспа Вила***:
Всички оферти
Храната е вкусна и има разнообразие, спа центъра е супер, стаите са удобни и топли, 90% от персонала е отзивчив(има изключения). Детския кът е хубав и се държат добре и с децата и с кучетата. Единствено стаите са леко амортизирани, има счупени диспенсари за сапун и окачения таван е жълт на места, асансьора не работи на 3тия етаж по някаква причина.
Покажи всички 226 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)