Отзиви от клиенти за Хотел Александър - Златоград:
Всички оферти
Много сме доволни от престоя.Чиста и просторна стая,вкусна храна, топъл басейн.Само топлата връзка е на места студена към басейна-казвам го от гледна точка, че сме с бебе.За възрастни няма проблем.Персоналът е мил и отзивчив
Покажи всички 577 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)