Отзиви от клиенти за Фризьорски салон Falco:
Много съм доволна! Професионално отношение, прекрасен резултат и внимание към детайла. Препоръчвам с две ръце! Определено ще посетя отново и горещо препоръчвам! 🌸✂️💇‍♀️
Много съм доволна от подстригването. Фризьорката има много добра техника. Силно препоръчвам.
M M 5
Много съм доволна от подстригването и от всички съпътстващи процедури.
Пак ще посетя.
Препоръчвам!
Много добър професионалист! Доволна съм от обслужването и отношението
Оформяне със сешуар няма, въпреки че е написано; жената реагира остро, за 7 евро нямало как;Аз и казах, че по добре да напише изсушаване просто, тя каза, че ще си пише каквото иска, ако съм нямала ваучер можело да си тръгвам; започна да скубе,докато ме сресва;не съм доволна и от подстригването
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)