Отзиви от клиенти за Дентален кабинет ДИ ЕМ ДЕНТ:
Всички оферти
Бях за пръв път при д-р Хаджийска. Първо съм много доволна от нея като отношение. Имаше грешка от моя страна със записването на часа и се наложи да остане след работно време, което го оценявам. От самата процедура съм доволна, има наистина разлика в цвета,но без да е изкуствено или натрапчиво.
Покажи всички 305 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)