Отзиви от клиенти за Beauty Atelier:
Stefani
5
Много приятна обстановка,
едновременно професионално и приятелско отношение!
Доволна съм от резултата ламиниране на мигли!
Благодаря на Ирина!
едновременно професионално и приятелско отношение!
Доволна съм от резултата ламиниране на мигли!
Благодаря на Ирина!