Нова година в Чепеларе: 3 нощувки със закуски, плюс празнична вечеря - в стая или апартамент, от Семеен хотел Феникс**

Семеен хотел Феникс**, разположен в централната част на приказния град Чепеларе, ви очаква за незабравима празнична почивка!

3 нощувки със закуски, плюс празнична вечеря на 31 Декември:

Варианти на офертата:
В двойна стая - за двама възрастни 792.00 лв/404.94 за двама Грабни
В тройна стая - за трима възрастни 977.00 лв/499.53 за трима Грабни
В четворна стая - за четирима възрастни 1127.00 лв/576.23 за четирима Грабни
В малък апартамент/мезонет - за четирима възрастни 1322.00 лв/675.93 за четирима Грабни
В голям апартамент - за четирима възрастни с две деца (до 13 ненавършени години) 1472.00 лв/752.62 за четирима Грабни
Офертата включва още
• Ранно настаняване и късно освобождаване (със заявка при резервация);
• Wi-Fi във всяка стая;
• Туристически данък, застраховка и ДДС.
Изхранване
Закуската е домашно приготвена - по избор от сет меню, с включена напитка - кафе, чай, вода.

Новогодишно меню:
• Салата Ордьовър (домати, краставици, млечна салата, печени чушки, луканка, филе Елена и кашкавал);
• Топли предястия - родопски клин и родопски сармички;
• Основно ястие - шпикован свински врат с канапе от ризото и сос от манатарки или пълнени пилешки гърди с бекон, кисели краставички, кашкавал с канапе от ризото и сос от манатарки;
• Баница с късмети;
• Ядки микс;
• Плодове микс;
• Ракия - 50мл;
• Coca-Cola продукт - 1 брой;
• Минерална вода - 1 брой;
• Чаша шампанско.

Новогодишни забавления:
• Програма;
• Заря;
• Томбола с награди.
За помещенията
Всяка от стаите разполага с кабелна телевизия, безжичен интернет и самостоятелна баня.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 29 Декември 2025г до 2 Януари 2026г.
  • С предварителна резервация на: 087 92* **** (скрит), 087 77* **** (скрит).
  • Паркирането е свободно около хотела.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Семеен хотел Феникс**

Семеен хотел Феникс** е разположен в централната част на приказния град Чепеларе, на 7км от курортния комплекс Пампорово. Градът е известен с невероятната си природа и кристално чист въздух. Непосредствената близост на хотела до ски център Мечи чал и Пампорово го прави идеално място за любителите на ски туризма. Локацията предразполага и за летен туризъм, поради благоприятния си климат през топлите месеци и близостта до природни феномени, като Чудните мостове, Ягодинска пещера, Дяволско гърло, Триградско ждрело и други красиви места в Родопите.

Хотел Фениксразполага с 40 места за настаняване, разпределени в 7 двойни стаи, 5 тройни стаи, 1 четворна стая и 2 aпартамента, оборудвани с кабелна телевизия, Wi-Fi и самостоятелна баня. На разположение на гостите е механа с 50 места, в която може да се насладите на традиционната родопска кухня и гостоприемство в уютна обстановка.

Предпочитан за почивка през четирите сезона на годината, хотел "Феникс" разполага и с уникална гледка към планината. Тук може да се насладите на спокойствие, уют, красива природа и чист въздух, както през зимните месеци, така и през слънчевите летни дни.

Офертата е осигурена от АСИЕР ООД, ЕИК: BG207071817 (Семеен хотел Феникс**).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Нова година в Чепеларе: 3 нощувки със закуски, плюс празнична вечеря - в стая или апартамент
79200лв / 40494 Грабни ваучер
Офертата изтича след:
93:50:31

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Чепеларе, ул. Васил Гаджуров 4 087 92* **** (скрит), 087 77* **** (скрит) 24/7
Отзиви от клиенти (126)
Приятна обстановка,добро обслужване
За цената, която плащаш е чудесно!!!
Стаята е прилична, а храната вкусна. Бързо се готви и домакините са очтиви! Едиснтвено бих препоръчала охладител в стаята, тъй като с малко дете носим и сиропи за всеки случай и плодове, които трябва да стоят на хладно..
Покажи още ревюта

Още оферти от Семеен хотел Феникс**

Семеен хотел Феникс
Топ цена:
103
00лв
52
66
за двама
Коледни празници в Чепеларе: Нощувка с включена закуска и възможност куверт за Бъдни вечер и Коледа
93:50:29 8
Цена на човек на ден: 52 лв/26.59 € Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаВалидност: 22.12 - 28.12
Семеен хотел Феникс -24%
Цена:
155
00лв
79
25
за двама
стойност
205.00 лв / 104.81 €
24% отстъпка
Време за двама | Почивка в Чепеларе: Нощувка със закуска и вечеря, плюс обяд с автентични родопски ястия
318
Цена на човек на ден: 58 лв/29.65 € Включени нощувки: 1Изхранване: Закуска и вечеряВалидност: 5.01 - 31.05
Семеен хотел Феникс
Топ цена:
115
00лв
58
80
за двама
Почивка в Чепеларе: Нощувка със закуска и възможност за вечеря - в двойна, тройна или четворна стая
967
Цена на човек на ден: 54 лв/27.61 € Включени нощувки: 1Изхранване: Закуска; Закуска и вечеряВалидност: 1.12 - 28.02
Семеен хотел Феникс**
Топ цена:
51
00лв
26
08
на човек
Почивка в Чепеларе: Нощувка със закуска и възможност за вечеря за до трима
11 грабнати 746
Цена на човек на ден: 40 лв/20.45 € Включени нощувки: 1Изхранване: Закуска; Закуска и вечеряВалидност: 13.09 - 1.12
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)